Idil Hanıma Özel :)

tuanaerol5755

Koyuyorum fotoğrafı bu cam asla açılmıyor kedi ve diğer canlılar için arka taraf ormanlık olduğundan böcek vs geliyor :)

5 CEVAP

Ozge00

Burasi dediginiz balkon mu? Pencereleri acmazansaniz sorun yok. Acik unutmayin ama asla

iidyl

bana hiç balkon gibi gelmedi burası ama siz bilirsiniz

atlayamayacağı bi yer ve kedi koruması var vesaire dediniz bana hiç öyle betimlenecek bi yer gibi gelmedi

her neyse sağ olun merakımı giderdiğiniz için

tuanaerol5755

Bu pencere zaten bozuk açmak için matkap falan lazim

ZehraBulutt

Kapalı balkon olabilir, bizim de aynı böyle bir balkonumuz var oda gibi. Cam balkonlardan önce pimapenle kapatılıyordu balkonlar. Manzara çok güzel bu arada. Bir cama tel yapın da orman havası alın biraz mis gibi çam ağaçları.

tuanaerol5755

Kediyi yeni sahiplendiğim için daha duracağı oda tuvaletinin yeri vs. Belli değildi oyuncakları buraya doldurdum. Evet burası balkon eskiden balkonlar boyleydi kedi koruması dediğim oradaki priz ve gider gideri yalar belki diye kapattım prizide aynı şekilde kedi koruması bu diğer balkonumuz açık onu kapatma şansımız yok orası normal yer annem çamaşır asıyor tel yaptırırsam olmaz zaten annemi zor ikna ettim oranın kapısını genelde kapalı tutuyorum ama tabi biraz hava almak gerekiyor.