Kedim Mama İcin Evi Dagitiyor

gulsstoft

Biri 3 biri 1 yasinda kisir erkek kedilerim var. ben kilo almasinlar diye gunde sadece iki ögün veriyorum. Sabah 11 ve aksam 11de. Bu duzene alisiklardi ancak iki gunlugune sehir disina giderken otomatik mama kabina koydum, hani su kendi kendine dusenlerden azaldikca. Sehir disirdan geldigimden beri gece 3-4 arasi 3 yasindaki kedim odama gelip her seyi deviriyor. Odamda devrilecek seyleri birakmiyorum ben de artik, bu sefer de evin baska taraflarindaki seyleri deviriyor, su kabini deviriyor. En kotusu de uykum bölünüyor artik her gün yorgun ve bitkin uyaniyorum. Dun gece bir su fisfisina su doldurdum ve boyle yapmaya basladiginda bir iki fis ustune siktim. Gidiyor sonra geri geliyor tekrar yapiyor. Tuvaletleri de benim odamdaki banyonun icinde oldugu icin kapimi da kapatamiyorum, baska yere koymam imkansiz. Ne yapmaliyim sizce buna nasil bir çare bulabiliriz artik yorgun uyanmak istemiyorum...

2 CEVAP

Ozge00

4 Ogun vererek zamanla dusurun 3, 2 diye. Alismis surekli yemeye siz yokken direkt 2 Ogun verirseniz ac kalir. Yavasca azaltin o yuzden 4 Ogun yetmezse 5e cikartin ordan dusurum yavas yavas

gulsstoft

Haklisiniz ama inanin o kadar zeki ki, bugun oglen 3te yemek vereyim yarin 3te mama kabinin orda aglamaya baslar bunlarin nasil bir biyolojik saati var anlamiyorum :D:D