Kayıp İlanı

Pleisaa

Kayıp ilanını nereye vereceğimi bilemedim, yanlış yere konu açtıysam kusura bakmayın lütfen. Kedimiz 2 aydır kayıp. Kısırlaştırılmış yaklaşık 2.5 yaşlarında erkek. Burnunda lekesi var ve çok uysaldır. Karabağlar Bozyaka Kilimcitepe camisinin yakınlarında kaybolmuştur. Gören olursa ve haber verirse çok seviniriz.

3 CEVAP

SlnCkn

Öncelikle inşallah en yakın zamanda bebeğinize ulaşırsınız. Yuva arayanlar kısmında bir sürü ilan var kayıp ilanını da oraya verebilirsiniz :)

sekerfare21

Umarım bulunur kediniz. 2 ay geçmesi ümidinizi tüketmesin. Ben de kedimi 13 gün sonra bulmuştum. Güzel bir poster hazırlayıp özellikle binaya, asansörün yanına ve mahalleye asın. En iyi bu şekilde bulunuyor kediler. Emin olun kaybolduğu yerden çok uzaklaşmamıştır. Binanıza yakın yerlerdeki kedi gruplarına günde bir iki kere bile baksanız bulma şansınızı çok yükseltirsiniz.

Pleisaa

Teşekkür ederim, umarım geri döner