Kedim Bir Anda Yüzüme Saldırdı

kedisever6155

Kedim yatağımda uyuyordu.Vücudunun üzerine yavaşça kafamı koydum o sırada korktu bir anda uyandı tırnaklarıda çok uzun ağzımın üstü ve yanağımı çizdi o refleksle.Ben gözüme de gelmiştir diye düşündüm ama gözümde hiçbir yara izi yok hiçbir acı da çekmedim ama aklım almıyor o sırada gözüme nasıl gelmedi?Bu yüzden gözüme ya geldiyse ve ben hissetmiyorsam diye çok korkuyorum göz çok hassas çünkü birşey olmasından korkuyorum sonra.Psikolojik olarak böyle hissediyorum heralde nasıl rahatlayabilirim?Gözüme gelseydi cidden canım yanarmıydı veya yara izi olurmuydu ? Okuduğunuz için teşekkür ederim yorumlarınıza ihtiyacım var.

10 CEVAP

Merzela

Ufak bir kirpik hatta bir toz zerresi bile gözümüzü nasılda rahatsız ediyor öyle değil mi?
Emin olun anlardınız. Gözünüz sağlıklı merak etmeyin.

gulsstoft

Saka mi bu soru? Lutfen saka olsun hissetmedigin sey nasil var gibi dusunebilirsin? Goz cok hassas bir organ emin ol degseydi hissederdin. Kendin demissin zaten goz cok hassas diye. Te allahim yaa.

Anonymus552223

Uyurken irkitmissiniz normal tepkisi

GrauHimmel

Gözünüzün içine gelmiş ve yaralamış olsaydı sanırım hissedersiniz. Benim gözüme küçükken birisi pisi pisi otu fırlatmıştı ve minik bir yaralanma olmuştu. Gözümü her açıp kapattığımda gözümde batma hissi oluyordu. Neyse ki kalıcı bir hasar olmadı. Siz de ayna karşısında bir bakın gözünüze ve içiniz rahat değilse göz muayenesi için doktora gidiniz. Ağız ve yanağınızdaki yara için de uygun bir krem kullanın iz kalmasın.

Ayseenur10

Gözünüze gelmemiştir eğer dediğiniz gibi bi yaralanma olsa yanma, yaşarma, kan toplama gibi belirtileri olurdu. Ayrıca bizimde reflekslerimiz güçlü belki farkında olarak yapmıyoruz ama olası bi tehlikede gözümüzü hemen kapatıyoruz bu yüzden gözünüze gelmemiş olabilir

Catfhs

Tabiki gelmemiştir kaldi ki göz en hassas organ minik bi toz tanesi bile gelse rahatsızlık verir kaldı ki kedi tirmigindan bahsediyorsunuz.. geçmiş olsun uyurken korkarlar ani reflex gösterebilirler .o da kimbilir ne kadar korkmustur hayvancagiz derin uykudaysa..dikkat ediniz birdahakine.

kedisever6155

Bu arada kafamı koyduğum sırada yüzüm kedimin patilerinin olduğu tarafa bakmıyordu.

Ayselgns

Koltuk yok mu evde. Karnına neden böyle bir baskı uygulama gereği hissettiniz. Gözünüze bir şey olmamıştır ama kedinizin canı yanmıştır. Çok üzüldüm. Uyku sırası en savunmasız birden bir baskı panikle kendini koruma altına almış zavallı.

kedisever6155

Ayselgns çok hafif bastırdım merak etmeyin canını yakacak şekilde değil.

kedisever6155

Bu arada gözleri açıktı biraz bu yüzden bu kadar tepki vereceğini düşünmedim.