Kedim Beyaz Köpük Kustu

antheia

arkadaşlar merhaba 2 aylık kedim birkaç gün önce hapşırmaya başladı fazlasıyla bizde veterinere götürdük kanında enfeksiyon varmış antibiyotik iğne vuruluyor bir de bağışıklık güçlendirici şurup verdi iki gündür bunları vurulup içiyor bugün de iki kere beyaz köpük şeklinde kustu yemesinde içmesinde bi sıkıntı yok aynı şekilde tuvaletinde de hastalığından mıdır yoksa başka bir şey olabilir mi çok endişelendiriyorum bu arada yarın veterinere götüreceğiz tekrardan

2 CEVAP

iidyl

bağışıklık güçlendiri ilacı içtikten sonra benim kedim de kusmuştu ama ilacı yutmamak için tepki verdiği içindi

götürmeden önce mesaj atarak sorabilirsiniz

Ozge00

Kucuk ya daha ikisini birden kaldiramamis olabilir bunye. Veterinere sorun bir. Olmazsa igneler bitince suruba baslarsiniz. Bazi kediler bu tarz tepkiler verebiliyorl