Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

iki mamayı karıştırsam olur mu?

harikayanadur
harikayanadur

105747


merhaba. ben bir kedi sahiplendim ve daha eve gelmedi ancak tüm eşyalarını aldık. mama olarak proplan 400+400 yavru kedi maması aldım ve arkadaşımda whiskas marka almış bizim kediye hediye olarak. şimdi ben ikisini karıştırıp versem olur mu? ne yapmalıyım ?


13 Cevap

Damlanurkozanli
Damlanurkozanli

357


Merhaba ikisini karıştırıpta verebilirisiniz tabi ama öyle yapmak yerine ikisini ayrı ayrı verin. Yani biri bitince diğerine devam edin. Bir sorun olmaz merak etmeyın :)


ozgesahinn
ozgesahinn

108325


Ayrı ayrı verseniz daha iyi olur mama geçişlerinde ishal olabiliyor. Bu arada whiskas ve diğer market mamalarını kullanmayın içerik neredeyse yok ve ilerde özellikle kedi erkekse büyük sorunlara yol açıyor.


harikayanadur
harikayanadur

105747


peki hangi kedi mamasını kullanmalıyım önerilerinizi alabilir miyim bana proplan iyi dediler


DogukanA
DogukanA

931


Acana = orijen > proplan=hills=royal canin=temizmama.com>market mamalari (whiskas gibi )


kedilikizzz
kedilikizzz

114969


Proplan gayet iyi devam edebilirsiniz..


harikayanadur
harikayanadur

105747


peki royal canin açık mamaya ne diyorsunuz kullanılabilir mi


kedilikizzz
kedilikizzz

114969


Açık mama kullanan çok var ama ben hiç kullanmaya cesaret edemedim. Yani birçok ürünün benzeri üretiliyor günümüzde. Bu sebepten ben hiçbir ' ticarethaneye ' güvenemiyorum. Hem çakma olabilir diye hemde paketten açıldığındaki o koku va tazeliği asla açık satılanlarda bulamazsınız. Kediciğiniz de bulamaz :)


harikayanadur
harikayanadur

105747


haklısınız teşekkür ederim :)


rskarakas
rskarakas

328


Ben anne sütünden sonra Hill's in tavuklu mamasını kullanıyorum yavru kediler olan için ve inanın hiç bir sorunu yok gayet güzel elbet ishal olduğu oldu ama bunun mama ile ilgili olmadığını araştırmalar ve tahliller ile belirledik. Hill's de tavsiye ederim harika bir ürün.. Bir de yanında malt kullanın hafta 1 kere minicik yalatın bağırsak sistemini yuttuğu tüyleri sindirim sisteminden atıyor. Gözle görebilirsiniz bunu zamanla :)


polo
polo

9117


wiskası sokak kedilerine verebilirsiniz onlar biraz daha saglam sindirim konusunda proplandan şaşmayın ben yazın proplan açık mama verdim daha dogru 10 kiloluk mamayı açıp biz paketliyoruz diyordu ama yalanmış tüy sorunu hiç bitmemişti burdan 400+400 hills ve proplan aldım karıştırıp verdim inanılmaz iyi geldi tüy dökmesi sıfır gibiydi enerjisi full gerçi şimdi hasta oglum doktor maması yiyor ama iyileşince yine proplan kapalı mama


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
880 Görüntüleme
13 Cevap
4 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor