Acil Yardımcı Olurmusunuz

Hafsa7

Arkadaşlar 6 aylik kedim 2 gündür ishal dün veterinere götürdük flagly 125 verdi şırınga ile zor bela içirdim biraz önce ağzında sarı su geldiğini gördüm neden olmuş olabilir bilgisi olan yardımcı olabilir mi

9 CEVAP

iidyl

al işte

veterinerinizin numarası varsa kusmasıyla ilgili bilgi verin isterseniz ama ilaca tepki olarak da kusmuş olabilir

eğer içinize sinmiyorsa başka bi veterinere de danışabilirsiniz

Hafsa7

Kusma değil elimi ısırdı salyası sariydi

Gelyahron

Kan tahlili ?

Hafsa7

Hic birşey yapmadılar bunu verin 4 5 gün geçmezse getirin dediler

Gelyahron

Ya böyle saçmalık olabilir mi. Bunlara diploma veren üniversitenin???

Ozge00

Bu veterinerler niye Boyle? Useniyorlar mi acaba muayene etmeyeiki tesr yapmaya. Onceki veterinerim de oyleydi iyi ki kurtuldum.

Hafsa7

Vermeye devam edeyim mi arkadaşlar yoksa başka bir veterinere mi gotureyim

Gelyahron

Başka vet'e götürün bence

Gelyahron

Belki safra yolu tikandi, ondan ishal oldu? Kan tahlili gerekir herşeyden önce