Mama Seçimi

blackwomen

Yaş mama için alice nasıl bir marka sizce

8 CEVAP

yusufsaygin2

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/

Özet geçecek olursam;
Schesir
Naturea
N&D
Nutri Feline
Matisse
Felicia

bbeyzvv

fiyat önemsizse yusufun dediklerini alın ama BENCE dikkat etmeniz gereken aroma seçimi kuru mamayla aymı olmasın

bbeyzvv

fiyat aralığınız nedir

blackwomen

İyi olsunda fiyat önemli değil

blackwomen

Teşekkürler

blackwomen

Hasta ve yavru olduğu için yaş mamanın suyuyla besliyoruz veterinerimiz öyle söyledi kuru mama yemiyor yani

blackwomen

Hasta ve yavru olduğu için yaş mamanın suyuyla besliyoruz veterinerimiz öyle söyledi kuru mama yemiyor yani

blackwomen

Aroması aynı olursa ne olur