Kedi Tıraşı

Seliniz

Merhabalarr tüy kesimiyle ilgili bir sorum olcak kedim çok tüylü olduğu için tarasam bile döküm çok oluyo sizce tıraş ettirmeli miyim yoksa katlanıyım mı yaz boyunca¿

23 CEVAP

Ozge00

Yani duzenli furminator ile tarama ve ek takviye ise yarar biraz. Kokten Cozum yok Suan ne yazik ki. Bence kuzeninize sorun bir o zaten onerir :D keske benimkuzenim de vet olsa

Seliniz

Kuzenim vet ama aynı ilçede değiliz başkasına gidince trip atıyo diye gidiş gelişle uğraşıyorum bir kaç ayda bir yani o kadar da iyi bişi değil sjdkzlajdkak

NZI

Eğer kedinizi seviyosanız katlanın, (şaka amaçlı söyledim=).

Zaten tıraş ettirmemek en iyi seçenek, çünkü kedilerin piskolojileride kötü oluyo tıraşdan sonra bi süre. Sanki çıplak kalmış gibi geliyo onlara. En iyi tıraş ettirmeyin.

Seliniz

Kedim iran şinşila melezi diye biliyorum ama veteriner öyle dedi emin değilim satın almadığım için herhangi bir bilgim yokk

Seliniz

Her gün eldivenle tarıyorum ndnin balıklısından kullanıyoruz ve malt ve multivitamin kullanıyoruz ama cinsi yüzündem illaki döküm oluyo veterinerimiz sakin bir kedi olduğu için anesteziye gerek yok kısaltırız sace dedi emin değilim buraya sorim dedim

Seliniz

Erkek arkadaşımın tüye alerjisi olduğu içinde o biraz istedi kestirmemi ama kızım herkesten önemli zarar görcekse asla kestirmem sağolun

Seliniz

Dediğim gbi kedimi satın almadım sokakta ölmek üzereyken buldum ama herşeyiyle benim bitaneciğim olduğu için katlanmak zorundayım haklısınızz

iidyl

benim kedim de iran chinchilla melezi sanırım bu platformdaki kedisi öyle olan 3 kişiden birisiniz siz de

çözüm bulursanız bana da söyleyin lütfen birkaç aya başlayacak benimki de yelelenmeye :D