Kedide Mantar Hastaligi İcin Ne Yapmaliyiz?

Ser77

Exoderil krem kullanan var mi baska neler onerirsiniz yardim rica ederim.

16 CEVAP

gulsstoft

Instagramda nanohavlu_sprey diye bir sayfa var herkes cok memnun kalmis bir bakin isterseniz

Ser77

Cok Tesekkur ederim

mervevehubble

bizimki küçük olduğu için daha hızlı iyileşir dedi veteriner.
lamissil diye bir krem verdi bir de boynunu kaşımasın diye boyunluk bir bölge iyileşti diğerii için bekliyoruz inşallah iyileşir

Ser77

Mervevehubble o krem iyi gelmiyor dermotrosyd adli krem cok iyi.bir de oncesinde batikon surun.ben bu illetle uzun zamandir ugrasiyorum.bir de cok iyi crystalin animal health diye bir urun var.arastirin derim.tekrar eden bir hastalik.size de gecmis olsun.

mervevehubble

söylediğiniz kremi kullanmaya başladık inşallah kısa zamanda şifa olur da boyunluktan kurtulur oğlum

Ser77

Kedi yakaligi buster diye arayin nette.

Lilyycm

Ecosin öneririm benimde olmuştu hemen geçti

Ser77

Mervevehubble crystalin aldiysaniz batikon trosyd surmeyin sadece gunde 2 kez gazli beze 6 -7 fist sikip once mantarsiz sonra mantarli bolgelere surun.bu illet uzun surer tekrarlar ben de ugrasiyorum ama crystalin cok iyi .

gulsstoft

Cok uzuldum ise yaramamasina, gecmis olsun umarim iyilesmistir yavrunuz :(

Ser77

Gulsstoft Allah razi olsun sizden. Sağolun. Tesekkurler.

Ser77

Mervevehubble once batikonlayin mantarli yerleri basinda durun yalamasin 30 dk sonra dermotrosyd krem surun.bir de daha kolay crystalin animal health diye bir urun var. Tavsiye ederim.kumas boyunluk alin.elizabethler iskence kediler icin.kumas boyunlukla cok rahat edecektir.nette bulursunuz.benim kedim de mantar crystalin kullaniyorum.bir de nano sprey var arastirin.

mervevehubble

crystalin animal health'i batikon yerine mi kullanıyoruz peki aldım şimdi ama

Ser77

Gulstofft nize nano yaramadi iyice kasindirdi...

Ser77

Lilyycm bu ecosin nedir kullanimi cok zor diyorlar hapi var midir tesekkurler

mervevehubble

ecosin için bir veterinerle görüştüm ama 15 gün hiçbir krem vs sürülmemiş olması gerekiyor dedi.