Yeni Doğum Yapan Kedim Hızlı Nefes Alıyor Bu Neyin Belirtisidir

dün kedim doğum yaptı bu sabah çok hızlı hızlı nefes almaya başladı ne yapmam gerekiyor ve bunun belirtileri ne olabilir acil bir şey mi?

5 CEVAP

Catfhs

Doğum yapan kediler çok yorulduklari için olabilir
bedenleri zorlanıyor başka bir sorun da olabilir ama. Bence hemen bir vet arayıp danışabilirsiniz bir çoğu yardımcı oluyor zaten.

gatinha

Yorulmuştur, ilk doğumsa streslidir. Yavaş yavaş sakinleşir. Ertesi gün hala devam ederse veterinere götürün.

Götürdüm sadece yorgunluk dedi çok endişelenmiştim ilk doğumu olduğu çok korkmuştum yardımınız için minnettarlığımı sunuyorum .☺️

teşekkür ederim

bbeyzvv

sıcaktan da olabilir yeni doğumda kedilerin vücut ısısı çok yüksek olur onu serinletmeye çalışın