Hamile Kediyi Kisirlastirma

trpl99

Hamile kedi kisirlastirilir mi
sanirim petlebi'de biri vardi

13 CEVAP

Yzymr

Hamile kalmaması için evde tutun lütfen yazık olmasın.

sekerfare21

1 ayliga kadar yapilabiliyor. Veterineri iyi sevmeniz lazim ama. Her veteriner yapamiyor.

Linsenpai

Hamile kalmaması için önlem alın lütfen kısırlaştırana kadar

SBKart2207

Bir aylığa kadar yapılıyorsa da ben 3 haftakiga kadar yapılması gerektiğini düşünüyorum çünkü 3 haftalık olunca iğne başı büyüklüğünde kalp oluyo , kalp atışları oluyo.

Anonymus552223

Kac haftalik olduguna bagli keske beklemeseydiniz

Ozge00

Kac gunluk? Bebekler cok buyuduyse kisirlastirma yapilmaz. karnina dokunarak anlayabilirsiniz aslinda.

gulsstoft

Hamileyse zaten kizginligi gitmistir, dogumdan sonra yaptirilmasi daha iyi.

bbeyzvv

evet kedilerde de kürtaj var 1 aylık olana kadar yapılabiliyor

trpl99

daha hamile bile kalmadi. eger olursa diye sordum. agustos'ta veterinere goturecegiz

trpl99

daha hamile bile kalmadi. eger olursa diye sordum. agustos'ta veterinere goturecegiz

sekerfare21

Evden kacmamasina dikkat edin bu donemde. Benimki gece evin kapisini acip kacmisti kizginliktayken.
Ayrica kalp atisi olmasi falan bos laflar, spermle yumurtalik birlestiginden itibaren bir canli ortaya cikiyor zaten. Muhim olan kedinizin sagligi. Hamilelik, dogum ve dogum sonrasi hic kolay donemler degil. Kedimi bulup veterinere goturdugumde hamilelik riski varken kisirlastirilamaz demisti. Veteriner magduru olarak cok hassasim bu konuda. Kedimin yasadigi bunca stresin hepsini onleyebilirdim birden fazla veterinere danissaydim eger.

trpl99

su an bir yerde goremiyorum. artik cok gec sanirim. mecbur hamileyken kisirlastirmak zorunda kalacaz

SBKart2207

Sekerfare bence çok da boş değil sonuçta sperm ve yumurta dollendiginde zigot daha hücresel boyutta kalıyor. Eğer hamilelik şüphesi varsa ne kadar erken kısırlaştırma o kadar iyi bence . Çok da beklememek lazım o kadar gelişmesini beklemek yerine hemen kısırlaştırin hamile olmasından şüpheleniyorsanız