Kedimin Karnında Sarkma

lemisgod

British shorthair kedimin karnında böyle bir sarkma var. 5 aylık ve 3.2 kg. Nedenini hala çözemedim tüm gün oyun oynatıyorum ama hep sarkık geçmiyor.
Veterinere götüreceğim salı günü acaba neden olabilir?

11 CEVAP

Ozge00

Beninki zayif ama yine sarkma var bende anlamadim. Vet sorun yok demisti bize. Benimki daha yeni 1 yasina girecek anca 3 kusur kilo oldu. Hizli mi kilo alimi acaba? Ben ara ara olcuyorum, siz de olcebiliersiniz veya veterinerde olcturun.

nilayy24

Benim kedimde de var sarkma, veterinerimiz genelde ev kendilerinde olan bi şey olduğunu söyledi

sekerfare21

Yag orani yuksek oluyor vucudunun ama kedilerin zaten genel olarak derileri daha gevsek rahat ziplayabilmeleri icin. Bol bol oynatin ve yag orani dusuk seylerle besleyin ama kilosu kotu degil. Cok kafaniza takmasiniz da olur.

lemisgod

Dişi için 3 kilo normal bizim oğlumuz günde 1,5 fincan mama yiyor.

lemisgod

3 aydır bizde 3 ayda 2 kilo aldı. Ergenliğe girdiği için normal dedi veteriner

Ayselgns

Mia da da var :) poposunu sallaya sallaya geziyor o görüşü ile ;)

Linsenpai

Çoğu ev kedisinde oluyor o. Bizimkinde de var. Eğer onun dışında bi sorunu yoksa dert etmeyin :)

Catfhs

Kiloluysa ve kilo verdiyse de sarkma oluyor benim kızımin göbüşünde de oldu biraz

QueenMete

Merhaba, davranışı, sindirimi, yemesi ve içmesi normalse endişe etmeyin. Benim kedimde de sarkma var 3,5 aylık ve 2100gr.

QueenMete

Merhaba, davranışı, sindirimi, yemesi ve içmesi normalse endişe etmeyin. Benim kedimde de sarkma var 3,5 aylık ve 2100gr.

alabalik32

Benimkide british shorthair 4 aylik. 1 aya yakindir arka bacaklara yakin olan kisimda hatta soldan bakinca daha belirgin bir sarkma var. Sagligimiz yemesi icmesi normal.