Kedim Eve Dışkılıyor

Zsabahxx

Kedimi sahipleneli 3 hafta oldu. Normal kakası geldiğinde kumuna yapıyor fakat böyle otururken ya da yataktayken falan küçük küçük fare pisliği gibi kakasını yapıyor sanki istemsiz gibi. Veteriner alışma sürecinde olduğu için dedi ama 3 hafta oldu ve davranışları bize karşı gayet normal yani alıştı. Sağlık sorunu yok kakası da normal ishal falan değil. Neden olabilir nasıl bu sorunun önüne geçerim yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

yusufsaygin2

Tuvalet kabının konumu kedinizin daha çok zaman geçirdiği yerde olsun. Öyle deneyin bir de.