Nutri Feline Yavru Kedi Konservesi

crenxx

İçeriği nasıl? Yavru kedim için kullanmak istiyorum.

12 CEVAP

Naruto88

Baya bi mama denedim. Schesir, naturea, nutri feline, kit cat, nd, animonda carny vs. Kedim en çok, schesir, nutri feline, ve kit cat sevdi. Diğerlerini çok beğenmedi. Ama fiyat olarak schesir zorlamaya başladı. Kampanyadan nutri alıyorum 24 adet 118 TL. Fakat schesir 200 tlyi falan geçiyor.

Ozge00

Kullanabilirsiniz guzel

Ozge00

Baska markalari deneyin ama tek buna bagli kalmayin

sekerfare21

İcerigi cok iyi duruyor ama ben kullanmaya cesaret edemedim hala. İcerigi ne kadar dogru bilmiyorum. Firmanin bir sitesi bile yok. Varsa bile ben bulamadim. Aylarda burada her konusu gectiginde bakiyorum ama yok. Kim uretiyor bu mamayi, kim satiyor, ne kadar guvenli baya tereddutlerim var.

FloorGang

İspanya menşei bir marka belki çeviriden İspanyolca yazarsan site bulursun

sekerfare21

Nutri feline markanin adi degil mi? Niye ve nasil isoanyolca’ya cevireyim? Firmanin sitesine ulasabilen olur da paylasirsa sevinirim.

crenxx

Ozge00, tamam teşekkür ederiim

crenxx

Ozge00, bende o şekilde düşünüyordum. Teşekkürler :))

crenxx

sekerfare21, ben de şimdi bir tereddüt ettim.

crenxx

Naruto88, kit cat ilk defa duyuyorum biraz bakınıyım belki onu alırım.

FloorGang

Markanın adını çevirmiyeceksin zaten :) @sekerfare21

sekerfare21

Akil verecegine bulabiliyorsan paylas? Yaz bakalim İspanyolca kedi mamasi yanina cikacak mi? Ki benim anlatmaya calistigim ispanyolcs ile be alaka nutri feline yazinca hicbur sey cikmiyorsa internet supheli bir durum. Ben Turkiye disinda satilan yer goremedim.