Natura (Düşük Tahıllı) Yavru Kedi Maması Tavuk&Pirinç 8+2Kg Kopyalayip Yapistirdim Valla????

zin

Arkadaslar imkanim biraz kisitli bu ara ama yavru kedim iyi beslensin istiyorum bu naturanın icerigine baktim protein, taurin degeri iyi kullanan varsa bilgilendirir mi alsam mi?

3 CEVAP

ezobarol

merhaba aldınız mı

zin

Yok onu değil Nd tahılsız tavuklu yavru kedi maması aldım10 kg. Hem çok aldığım için daha uyguna geldi hemde yavrum 6 ay afiyetle yedi. Tabi evde yaptığım yaş mamalar sayesinde bu kadar uzun sürede bitti :) yoksa çoktan bitirmiş olacaktı. Gelişimi için en iyisini almayı seçtim. Şimdi elimde 5 kg az tahilli 5 kg kuzulu Nd var onu yiyor artık daha 10 aylık oldu ama yine de yetişkin mamaya geçirdim. Bu arada ilk verdiğim kuru mama proplandı. 3 kg almıştım ve hiç sevmedi zin. Öyle Nd ye geçtim

ezobarol

ben evde tavuk sebze haşlayıp verdiğim için düşük tahıllı bir mama arıyorum protein fazla gelmesin diye deneyeceğim açıkçası konserve içeriği de çok temiz duruyor