Kedim Tek Başına

Muffin806

Merhaba 1 yaşında bir kedim var 5 günlük bir tatile gideceğiz kedimi ya evde yalnız bırakacağım kuzenim gelip kontrol edecek ya da kuzenim kendi evine götürecek ama kuzenimin de aynı cins 3 yaşında kedisi var anlaşmaktan ziyade benim kedim dişi onunki kısır ama erkek
kedim için hangisi daha iyi olur bilgilendirseniz sevinirim teşekkürler

2 CEVAP

Erogluekiin

Eğer kediler sosyal değilse yani birbiri ile kavga edeceklerse strese girmesine gerek yok bence. Kuzeniniz bakarsa evde kalması daha uygun geldi bana.

Muffin806

ben de evde kalması taraftarıyım ama biz de kalabilir diyince hangisi daha iyi olur diye sormak istedim teşekkürler