4 Aylık Erkek Kedi Çiftleşme Hareketleri

Evde4canavar

4 aylık 3 yavru kedimiz var biri erkek son bir kaç gündür erkek kedi dişilerin üzerine çıkmaya ve çiftleşme hareketleri yapmaya çalışıyor normal şartlarda bildiğim kadarıyla 6 aylık iken kızgınlık başlamıyor mu bu daha 4 ayı yeni doldu çor erken değil mi normal mi bu kısırlaştırma yapılabilir mi 6 ayı dolmadan yardımlarınızı bekliyorum

9 CEVAP

bbeyzvv

pipisini çıkarıyor mu

yusufsaygin2

Beyza öyle de sorma ama OWJDJEJWMWMMDD terbiyesiz tavuk(!)

yusufsaygin2

Oyun amaçlı olabilir, başka belirtiler var mı?

İnternette araştırın, bazı kedi sahipleri 4,5 - 5 aylıkken yani kızgınlığı henüz hiç başlamadan kıdırlaştırıyorlarmış. Ben de erken istiyorum. Sizinkinde de dürtüler başlamış sanırım ama hakikaten çok erken geldi bana da, oyun amaçlı yapıyor olmasın?

Kıdır ne yaa :)) Kısır*

Evde4canavar

Vallahi 2 defa yakaladım hiç oyun amaçlı gibi durmuyordu :) ama herhangibir belirtiye rastlamadık daha yanı koku bırakma VS.

FridaDora

Kediniz ne durumda? Benim erkek 4 ayı biten bir yavrum var o da bir haftadır ara ara ayısına titriyor. Ne yapmak gerekir?

Zeynepulku

Eğer dişiler kizginliga girmediyse hamile kalmaz. Bi 2 ay daha beklrin derim kisirlastirmak için en azından. Eğer bağırma, işeme vs yaomiyorsa. Sadece içgüdüsel de yapıyor olabilir.

Evde4canavar

Veterinerimize danışdık muayene etti ve olgunlaştığını yapılacağını söyledi bizde yaptırdık 5 aylık ken oldu şuana kadar hiç bir sorun yaşamadık sizde veterinerineze danışın ve yeterli olgunluğa geldiyse yaptırın bence