Kedim Ve Yatağı

zbuse

Kedim kendi yatağında yatmak yerine hep benimle uyuyor. Başlarda güzel geliyordu fakat bazen hiç uyutmuyor. Yatağına nasıl alıştırabilirim?

4 CEVAP

mrvargc

Gercekten isin zor bende cok ugrastim ama yapamadim inatla yanima geldi hep o yuzden bence alismaya calis ????

sforselin

Yatağının konumunu, dokusunu beğenmemiş olabilir. Alternatif yatma yerleri hazırlayarak en sevdiğini bulabilirsiniz. Kediniz yavru değilse kedi nanelerini yatağına dökmeyi deneyebilirsiniz. Benimki eve ilk geldiği zamanlar havalar soğukken hamağında yatardı. Şimdi yüzüne bakmıyor mesela. Güneş almadığı zamanlarda cam kenarındaki sepetini kullanıyor bazen. Ve bence hamak kesinlikle çok daha rahattır ama orayı seviyor işte. Bi de yüksek yerde yatmayı seviyor mesela. Evinin üst katlarında yatıyor mutlaka. Şu an dolabımın üstünü deniyor bakalım. Beğenirse uyur gibi.

FloorGang

Kısa metraj film ismi gibi başlık

FloorGang

Kısa metraj film ismi gibi başlık