Kedilere Zarar Vermeyen Şekerler Neler

bbeyzvv

geçende meyveli yoğurt dondurmuştum kedimin çok ilgisini çekti acaba yer mi diye uzattım çok sevdi hemen geri çektim tabi ama evde ona doğal meyveli veya şekerli yoğurt yapıp dondurmak istiyorum hem havalar çok sıcak serinler (veteriner tanıdığım da hayvanlarına donmuş yoğurt veriyor ama sade bizimkiler sade sevmiyor) yoğurda ne katabilirim veya doğal meyveli yoğurt var mı

19 CEVAP

Catfhs

Şeker hayvanlar için iyi değil . Şekerli şeyler vermemeniz lazım

Catfhs

Şeker hayvanlar için iyi değil . Şekerli şeyler vermemeniz lazım

bbeyzvv

yani ben de o görüşteyim zararlı diye bir şeyi tamamen yadaklamamız saçma olur zararlı da olsa nadiren tadımlık verilebilir çok canları çekiyorsa

bbeyzvv

aynen katılıyorum