Kedi Kızgınlık Dönemi

Dişi kedim şuanda kızgınlık döneminde heryere tuvaletini yapıyor, nasıl rahatlatabilirim asla oyun oynamak istemiyor sadece bağırıyor

6 CEVAP

Drawhel

Kısırlaştırma bilirsiniz.

Drawhel

Kısırlaştırabilirsiniz*.

bağısıklığı sebebiyle suan veterinerler kısırlastırma önermiyor, hastalık gecirdi

Drawhel

Hmm anladım, ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama kızgınlık geciştirici haplar var vet. Benim kızım ameliyat olması gerekiyordu bir hafta o hapı kullandım, bağışıklığı yerine gelene kadar hap kullanabilirsiniz, ama vet. Sorun bir siz.

QueenMete

Kızgınlık için veterinerlerde yatıştırıcı hap veya macun olarak kullanabileceğiniz ürünler var. Hiç denemedim etkisi nedir bilemiyorum.

QueenMete

Kızgınlık için veterinerlerde yatıştırıcı hap veya macun olarak kullanabileceğiniz ürünler var. Hiç denemedim etkisi nedir bilemiyorum.