Süt Tozunu Biberonla Veremiyorum

safaksezer

sokakta annesiz kalan yavrucağı eve aldım veteriner küçük diye süt tozu ve biberon verdi fakat asla besleyemiyorum günlük 100 cc diyor fakat imkansız içmiyor yaş mamadan aşşırı az yiyor yalanıyor çişini güzel yaptı ama tarttım 300gr sadece acaba kac günlük tahmini bu cocuk nasıl kilo alacak cok düşük değil mi kilosu

11 CEVAP

Drawhel

Oyy minnoş ya gerçekten çok küçükmüş, siz sürekli içirmeye çalışın sütü, iki saatte bir veriyorsanız bir saatte vermeye başlayın uğraş istiyor ama sık sık verirseniz en azından çok içmiş olur.

sforselin

Zamanla alışıyorlarmış aslinda biberona. Denemeye devam edin bence. Ya da yaş mama yiyorsa tabağa da yapabilirsiniz gibi sütü. Bizimki hep öyle içti.

Ozge00

Suan anne sicakligi ariyordur o yuzden kucaginiza alip sevebilirsiniz. Gece uyumasi icin de kapali bir kutu gibi bir seye sicak su koyun ve ustune bir sey Ortun kediyi de oraya yatirin. Su cok sicak olmasin dikkat edin. Kendi tuvaletini yapabiliyorsa cok guzel.

Anonymus552223

Aslinda cok kucuk bir kedi degil 1 aylik var gibi, iştahi olsa yas mama da yerdi. Bir hastaligi olabilir

Ozge00

Bir kaba koyun belki oyle icer

FridaDora

Biberon başlığından hoşlanmamış olabilir. Bebek ve Çocuklar için şurup şırıngaları var eczanede. Onunla deneyin yada kedinin ağzına uygun bir biberon başlığı bulmaya çalışın.

QueenMete

Merhaba, çay kaşığı ile vermeye çalışabilirsiniz ya da bir kaba koyabilirsiniz en kötü ihtimal biberona alışacaktır. İnsan yavruları bile ilk başta meme tutmayabiliyorlar. Sabırlı günler size...
ayrıca 25-30 gün arası gibi görünüyor.

QueenMete

Merhaba, çay kaşığı ile vermeye çalışabilirsiniz ya da bir kaba koyabilirsiniz en kötü ihtimal biberona alışacaktır. İnsan yavruları bile ilk başta meme tutmayabiliyorlar. Sabırlı günler size...
ayrıca 25-30 gün arası gibi görünüyor.

QueenMete

Merhaba, çay kaşığı ile vermeye çalışabilirsiniz ya da bir kaba koyabilirsiniz en kötü ihtimal biberona alışacaktır. İnsan yavruları bile ilk başta meme tutmayabiliyorlar. Sabırlı günler size...
ayrıca 25-30 gün arası gibi görünüyor.

QueenMete

Merhaba, çay kaşığı ile vermeye çalışabilirsiniz ya da bir kaba koyabilirsiniz en kötü ihtimal biberona alışacaktır. İnsan yavruları bile ilk başta meme tutmayabiliyorlar. Sabırlı günler size...
ayrıca 25-30 gün arası gibi görünüyor.

safaksezer

Teşekkürler herkese her gün veterinere gidiyoruz onun söylediği doğrultuda biberonla ya da başka türlü denememe rağmen besleyemiyorum günlük 10 gr kilo veriyor kusmasını ilaçla kestik simdi ishal panlökopeni testi de yapıldı birsey yok diyor veteriner acaba belediyelerin verdiği sütanne programına mı göndersem