Yavru Kedi Maması

ekin141

merhaba 2 aylık kedim için şuan proplan kullanıyorum herhangi bir sorun yaşatmadı ancak farklı mamalar da denemek istiyorum uygun fiyatlı önerdiğiniz mamaları yazabilir misiniz

8 CEVAP

havva00

Bence içerik okumayı araştırın ve içeriği iyi olan mamaların sitelerinden numune alın.çünkü mamalar her kediye aynı etkiyi göstermez. Mesela nd deneyebilirsiniz.içeriğinde gerçek et(tavuk,balık vb) olmasına dikkat edin.

ekin141

anladım çok teşekkür ederim önerdiklerinizi numune alıp denemeyi düşünüyorum

Deryasatir

uygun fiyatta mama arayışınız varsa pro choice mama kullanabilirsiniz seviyorlar genellikle

Ebraerdem

Mystic denedim güzeldi onun dışında matisse ve brit care öneriliyor siz uygun fiyatlı yazdığınız için bu mamaları yazdım proplanla aynı fiyat aralığındaki mamaları alma şansınız var mı

ekin141

evet alabilirim

havva00

Bence içerik okumayı araştırın ve içeriği iyi olan mamaların sitelerinden numune alın.çünkü mamalar her kediye aynı etkiyi göstermez. Mesela nd deneyebilirsiniz.içeriğinde gerçek et(tavuk,balık vb) olmasına dikkat edin.

ekin141

çok teşekkür ederim

iidyl

“içerik okumayı öğrenin, karbonhidrat oranı hesaplayın” hareketi çok mantıklı ama size şunu söyleyeyim

kedinize en iyi içerikli mama bile iyi gelmeyebilir o yüzden denemekten başka çareniz yok

biz fitmin kullanıyoruz fiyatı proplana yakın baya size de önermek isterdim ama ne yazık ki her mamanın her kedide etkisi aynı olmuyor denemeniz lazım önce