İki Kediyi Nasıl Tanıştırırım? Yardım

FloorGang

Evet iki kedim var. Bilmeden ikisini eve gelir gelmez bir araya getirdim birbirlerinden hoşlanmadılar. İnternette birbirlerini görebilecekleri bir kapının arkasında yemek vermemizi söylüyor. Bu kapı sineklik gibi olur mu tamamen görünür yoksa bir kartonun altını kesip ordaki delikten yemek vermem şart mı? Amacımız birbirlerini farkedip yemek yemeğe devam etmeleri ki bu yüzden yaş mama kullanıyorum.

1 CEVAP

dilaraxx

Birbirlerinin mama kaplarında yedirerek alışma sürecini hızlandırabilirsiniz. Ve birbirlerinin kullandığı örtü olur oyuncak olur onları kullanarak da devam edebilirsiniz. Sadece hemen alışmıyorlar tabii. Biraz beklemek gerekiyor :)