Acil! Kulak Uyuzu :(

zerenozkaya

Bahçemize bir kedi geldi kedide kulak kiri ve kafa kaşıntısı var kulak uyuzu olduğunu düşündüm.Kulağını sirkeli suyla temizlemej istiyorum ama uyuz akarları bana yapışıp benden evdeki kedime geçer mi sizce? Veterinere gidemeyiz arkadaşlar yani annem bahçedeki bir kediyi taa veterinere götürmemize izin vermez

6 CEVAP

Gelyahron

Kantoron yağı varsa sürebilirsiniz ama en iyi çözümün veteriner olduğunu unutmayın. Veterinerden uyuz için ilaç alabilirsiniz kediyi götürmenizi istemiyorsa aileniz

zerenozkaya

Diğer kedime benden geçer mi?

QueenMete

Bildiğim kadarıyla kedilerden insana bulaşan sadece mantar türleri diye biliyorum. Telefon açıp bir veterinere danışabilirsiniz ya da mail yoluyla muhakkak yardımcı olacak bir veteriner olacaktır.

QueenMete

Bildiğim kadarıyla kedilerden insana bulaşan sadece mantar türleri diye biliyorum. Telefon açıp bir veterinere danışabilirsiniz ya da mail yoluyla muhakkak yardımcı olacak bir veteriner olacaktır.

QueenMete

Bildiğim kadarıyla kedilerden insana bulaşan sadece mantar türleri diye biliyorum. Telefon açıp bir veterinere danışabilirsiniz ya da mail yoluyla muhakkak yardımcı olacak bir veteriner olacaktır.

Selinbuyukcam

Kediden kediye bulaşır sadece veteriner götürürseniz eğer size bir kulak içi ilacı vericektir ben 4 ay önce 125 tl almıstım artı bir solüsyon vericektir buda 50 tl civarı şuan ilaçsız bir tedavisi yok bunun kedilerde sürekli olan bir durum sadece dozu fazla olduğu durumlarda duyma yitilerini bile kaybedebiliyorlar