Bahçede Ve Evdeki Kedilere İdeal Olarak Hangi Mamayı Almalıyım?

Rana45

Sokak ve ev kedilerine pro choıce aldım doyurucu olduğunu düşündüğüm için ama ne bahçedeki kedilerim ne de evdekiler doyuyor gibi değiller ve zayıfladılar. Ayrıca mama konusunda seçiçiler. Bonocibo alıyordum maşallah fiyatı tavan yaptı yetişemiyorum. Toplamda yavrularla beraber 20 bahçede 4 evde kedim var? İyi ve önemli yorumlarınızı bekliyorum.

3 CEVAP

iidyl

mystic alabilirsiniz 10 kiloluk olanlardan ucuza geliyor diye biliyorum

ayrıca insanlık adına teşekkür ederim 24 kediyi besleyecek kadar kocaman yürekli olduğunuz için

Rana45

Burası oldukça yakında çok teşekkürler daha önce adını duymamıştım umarım kedilerim sever. Hayvanlar dünyanın en mükemmel canlıları kedilerim köpeklerim iyiki varlar iyiki onlar huzur vermek için beni seçtiler O:)

Ozge00

Evet mystic daha ucuza geliyor. Numune gonderiyorlar. sitesine gidip talep edin