Kizginlik Evresi

Ozge00

Kedim sanirim bugun kizginliga girdi surekli miyavliyor, baska belirti yok. Veteriner kizginligin 3-4. Gununde kisirlastirma yapariz dedi. Bitmesini beklemek mi daha dogru olur yoksa iki uc sonra goturmek mi bilemedim. Ameliyati kaldiramama riski de oldugu icin icim biraz buruk ama her sekilde de uzulecegim, bu sekilde miyavlamasi da Beni uzuyor ameliyata girmesi de uzecek. Siz ne dusunuyorsunuz? Fikirlerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim.

18 CEVAP

Ozge00

Benim merak ettigim aslinda kizginligin 3-4. Gunu mu yapmak yoksa bitince mi yapmak ameliyati. Siz bitince mi yaptirdiniz, kizginiktayken mi?

Ozge00

Haklisiniz ama ikisi de riskli o yuzden en az riskli olani anlamaya calisiyoruz. Kizginlikta yaptirsak fazla kanama olacagi icin yine riskli, kizginligin bitmesini beklesek hemen 1 gun sonra tekrar mi girecek onu bilemeyiz o yuzden fazladan bekleyip kediyi de yormus olacagiz. Bize birakti karari. Istersek sakinlestirici, bastirici tarzi ilac yapabilecegini de soyledi. Hangisi mantikli suan karar vermekte zorlaniyorum. Sanirim bekleyecegim bitmesini :(

Ozge00

O da olabilir. Hekimle bir konusayim ya bitince ameliyat edilir yada biraz ilac yardimi ile atlatabiliriz. Sagolun yardimlariniz icin baya katkiniz oldu gercekten :)