Tras Ettirmek Acilll

sirinmiyavv

Kedimi tras ettirmeyi dusunuyorum cunku sicaktan dilini disari cikariyor artik sakislestiriciyle tras yaptirmanin bi zarari var midir obur turlusu riskli diyolar karar veremedim acilll

5 CEVAP

Seliniz

Aynısını sormuştum bakabilirsinizz bence tıraş ettirmeyin

Ozge00

ettirmeyin vallahi artik herkes ayni soruyu soruyor. Google amcaya sorsaniz bile kac tane baslik cikiyor oyle. Ikisi de zararli. Anestezi ile de onsuz da. Kedi depresyona girebilir. Tuysuz oldugu icin gunese cikmamasi lazim derisinde problem olusabili. Tuysuz sfenks kedilerine surekli gunes kremi suruluyor ve tuysuz oldugundan isisini koruyamidigi icin kiyafer giydiriyorlar. Yani gereksiz. Sicaktan dolayi normal. Suyunu serin koyun. Yattigi yastik battaniye artik ne varsa orayi biraz sogutun. Tiras care degil

sforselin

Sadece depresyon da değil. Cilt sağlığını da riske atarsınız. Tüyleri onları sıcaktan da korurmuş çünkü. Üstelik sakinleştiriciler de iyi değiller. Amacınız gerçekten onun serinlemesiyse farklı yöntemler var. İnternette bulabilirsiniz. Tüy dökümü sorunu varsa hekiminizden ilaç, vitamin takviyesi önerisi isteyebilirsiniz.

Ozge00

Elinizi suyla nemlendirip kediyi silebilirsiniz. Cok islam degil ama nemli olsun eliniz. Col ferahlatici bi yontem. Bir de pencere onune gecince degme keyfime. Benimki boyle serinliyor suan. Yattigi yerin altina soguk su koyuyorum. Kediler icin ozel sogutucu minderler var ondan da alabilirsiniz

arest1234

tras ettirmeyin..depresyona sokarsiniz kedinizi..