Kedide Tüysüz Bölge

introvert

Merhabalar, bir süredir kafama takılan bir konuyu danışmak istiyorum. Yaklaşık 1 yıl önce kedimin boyun/sırt kısmında bir yara oluştu, aşı sonrası oluştuğunu düşünüyorum bir ihtimal de evde bir şekilde incitmiş olabilir. Veterinere birkaç kez gösterdim ama ciddi bir durum yok dedi. İyileşmesi aylar sürdü, kabuk bağladı ve sonra da düştü kabuk. İyileşirken sürekli batikon ve bir sprey kullanıyordum veterinerin önerisiyle. Şimdi uzun zamandır o bölge tüysüz duruyor ve sanırım hiç tüy çıkmayacak. Bu durum kedim için olumsuz bir durum yaratır mı, deri rahatsızlığı, tüysüz bölgenin genişlemesi gibi bir şey olur mu acaba? Benim yapabileceğim bir şey var mıdır? Üzülüyorum orasını gördükçe. Yaranın fotoğrafı yokmuş ama eski bir fotoğraf buldum burada kabuğu görünüyor. Teşekkürler şimdiden :)

1 CEVAP

introvert

İnternet bağlantım yüzünden soru iki kere gönderilmiş, birini yoksayın lütfen, silemiyorum da :(