Kedim Tuvalet Fırçasını Yaladı

sugr

Kedim tuvalete giriyor bunu nasıl engelleyebilirim? Ayrıca tuvalet fırçasına yüzünü müzünü patilerini sürdü sizce yıkamalı mıyım?

6 CEVAP

ZehraBulutt

İşte dikkat edeceksiniz girmemesine kapıyı açıp hemen aradan girip kapatın fazla açmayın o zaman, fırçayı da değiştirin her yeri kapalı olan bir modelle. Kediler yapma etmeden anlamaz pek siz dikkat edeceksiniz mecbur.

FridaDora

Yıkayın kediyi o fırçadaki mikrobun haddi hesabı yok çok zararlı bir de eve taşıyacak oraya buraya bulaşacak. Evde Dokunduğu tüm tekstilleri ve yüzeyleri sirkeli su ile silin. Allah korusun bir sürü hastalığa davetiye.

ZehraBulutt

Tuvalet fırçası neden açıkta duruyor ki. Tuvalete girmesini ancak kapıyı kapalı tutarak engelleyebilirsiniz. Alafranga tuvaletse klozetin kapağı kapalı durur, fırça da düzgün kutulu bir fırça olursa sıkıntı olmaz girebilir, alaturka tuvalete asla girmesin zaten alaturka tuvaletin kapısı da kapalı durur yani.

QueenMete

Bir iki kez içeri girmeye yeltendiğinde işaret parmağınızla ve göz teması kurarak girmemesi gerektiğini söyleyebilirsiniz, hatta işaret parmağınızla burnuna dokunabilirsiniz yine göz teması ile. Benim kedim girmeyi bıraktı kapının önünde bekliyor...

sugr

Kapı kapalı zaten ama kapıyı açtığımız zaman giriyor ve tuvalet fırçası önü açık arkası kapalı olan bir model direkt girdi kokladı falan oyuncakla zor çıkardım çıkmak istemiyor

sugr

Teşekkürler kedimi bugün sirkeli sulu bi bezle(veterinerimin önerisiyle) sildim yarın yıkayacağım