Kısır Ameliyatı Sonrası Wc

MiaaPatiii

Kedim 10 temmuz da kısırlaştı 1 gün orda durdu. 11 temmuz da gidip aldım dünden beri gözlemliyorum yemek yiyo su içiyor çisini yapıyor ama kakasını yapmadı normal mı acaba?
Ve 2 3 gün narkozun etkisinde olur dediler sürekli uyuyor normalmi teşekkürler

5 CEVAP

Ozge00

Benimki de ilk 2-3 gun yapmadi ama bir sey de yemedi. Sizinki yarina kadar yapar sanirsam. Yogurt verebilirsiniz ve yas mama. Bu donemde sivi agirlikli beslenme gerekiyor.veterineriniz bahsetmistir umarim

MiaaPatiii

Bahsetmedi malesef. Sadece kısır mama kullanacaksınız genel durumu gayet iyi denildi kadar benimki allahtan yiyor az da olsa sürekli uyuyor muydu? Kendisi çok su içiyor zaten

QueenMete

Narkoz ve sıcak havanın etkisiyle daha çok uyuyordur. Yemesinden içmesinden yana bit sıkıntı yok ise kısa sürede normale dönecektir. Çok geçmiş olsun. Ayrıca diğer üyenin de dediği gibi yaş mama verebilirsiniz ya da bir tatlı kaşığı kadar zeytinyağı hindistancevizi yağı verebilirsiniz.

Ozge00

Siz yinede yas mama verin ilk 3 gun. Kati yaparsa zorlanir cani acir bu seferde. Onlem amacli yani.
Benimki uyumadu cok hareketliydi. Kediden kediye farklilik gosterebilir. Ama dedigim gibi kuru mamanim yaninda yas mama, corba, yogurt tarzi seyler verirseniz daha iyi olur. Ben 1 hafta o sekilde besledim cunku kedim ne mama yedi ne su icti yani elimle yedirdim. Zor bir surec umarim cabucak sagligina kavusur gecmis olsun

MiaaPatiii

Çok teşekkürler. Sağolun iyiki varsınız.