Yemek Yiyemez Hale Geldik :D

Zukooo

Önünden mamasını asla eksik etmiyorum. Yaş mamasını en sevdiği şekilde yapıyorum, doğru davranışlarında ödül mamasını veriyorum fakat bebiş bizim yemeklerinizden vazgeçmiyor. Artık ne yapıcağımızı şaşırdık. Sürekli yemek istiyor, sürekli. Zaptedemiyoruz. Peynir falan veriyorum ama fazlası fa zarar. Bir çözüm önerij lütfen. Sağlığına bir şey olucak diye korkuyorum.

3 CEVAP

Elifozdemrrr

Siz yemek yerken onu başka bir odaya alın:)

Seliniz

Kedimi ilk bulduğum zaman eğittim kapının dışına koyup orda kaldığı sürece ödül maması ve stick verdim artık yemek yenirken mutfağa girmiyo sizde deneyin işe yarar belki

rojan

Tatlı ve çok tuzlu şeyler vermeyin. Bizim Karamelde hergün bizle sofraya oturuyor peynir zeytin yumurta sarısı patates veriyoruz yiyor. Dediğiniz gibi maması suyu her zaman doludur. Ama alişmış hoşuna gidiyor bizle yemek istiyor. Sizin kedinizde öyle istiyordur bel ki bence ev yemeklerine alıştırın daha saglıklı.ev yemekleri derken acısız tuzsuz şekersiz olanlardan.