Kedimin Çapak Sorunu

burcu23

merhabalar kedim turşu 10 aylık yeni kisirlastirildi veterinerde geçirdiği sure boyunca gözleri çapak olmuş ve sanırım yapışmış veteriner göz temizleyici önerdi capaklari çıkarmaya çalışırken yavrumun gözünü biraz acıttı,daha beter etti yani. sonra çay ile silmeye devam etmemi söyledi siliyorum ancak geçmiyor kabuklanmış çapaktan öte garip bir hal almış. korkmalı mıyım? başına benzer bisey gelen var mı nedir bu tam olarak?

6 CEVAP

QueenMete

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Yalnız kedinizin fotoğrafına dikkatlice baktığımda onun çapak olmadığını düşündürdü; çünkü benim kediminde gözünde çapak oldu fakat gözpınarlarında çapak olur ve görüntüsü bu şekilde olmuyor. Çay ya da solisyonlada hemen çıkıyor. Bence siz kedinizi başka bir veterinere götürün. Bir hastalık bulaşmış olabilir.

QueenMete

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Yalnız kedinizin fotoğrafına dikkatlice baktığımda onun çapak olmadığını düşündürdü; çünkü benim kediminde gözünde çapak oldu fakat gözpınarlarında çapak olur ve görüntüsü bu şekilde olmuyor. Çay ya da solisyonlada hemen çıkıyor. Bence siz kedinizi başka bir veterinere götürün. Bir hastalık bulaşmış olabilir.

QueenMete

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Yalnız kedinizin fotoğrafına dikkatlice baktığımda onun çapak olmadığını düşündürdü; çünkü benim kediminde gözünde çapak oldu fakat gözpınarlarında çapak olur ve görüntüsü bu şekilde olmuyor. Çay ya da solisyonlada hemen çıkıyor. Bence siz kedinizi başka bir veterinere götürün. Bir hastalık bulaşmış olabilir.

burcu23

teşekkür ederim dikkate alacağım ben de zaten capaga benzetemedim

Seliniz

Banada hiç çapak gibi gelmedi başka bi veterinere danışın foto atarak bencee

dilaradd

Göz akıntısı veya çapak çay ile silince düzenli hemen geçiyor ama bana da çapak gibi gelmedi öyle olsaydı bile çay ile geçmesi lazımdı gibi geliyor