Ameliyat Dikiş

MiaaPatiii

Dişi kedimin kısır ameliyat dikişi sizce nasıl normal mı?

11 CEVAP

Gelyahron

Normal gözüküyor

Ozge00

Normal de kedi bunu asilarak dikislerini acabilir.

Ozge00

Dikkatli olun o yuzden. Benimkinin daha kisaydi ama ona ragmen kopartti hep

Kedimiriltisi

Bir tisort kesip giydirin

sekerfare21

Estetik degil sanirim, benimkinde ip yoktu.

Anonymus552223

Tshirt giydirmeyin mikrop uremesi icin ortam hazirlamis olursunuz. Dikis normal gorunuyor veteriner yakalik taktirmadiysa ekstra hicbirsey yapmayin.

MiaaPatiii

Şuanlik iyi bakalim

MiaaPatiii

Yakalıği var

sudeogrk

Üstüne bi şey giydirmeyin açık kalsın hızlı iyileşsin. Aynı yerde yaptırdık zaten aynı dikiş benimkide 7. Gününde dikişi kendi çıktı biri diğerini veteriner çıkarttı. Yakalığı 4. Gün attı dayanamadı ama sürekli müşahadem altındaydı.

sudeogrk

Üstüne bi şey giydirmeyin açık kalsın hızlı iyileşsin. Aynı yerde yaptırdık zaten aynı dikiş benimkide 7. Gününde dikişi kendi çıktı biri diğerini veteriner çıkarttı. Yakalığı 4. Gün attı dayanamadı ama sürekli müşahadem altındaydı.

MiaaPatiii

Kedim zaten birşey giymeyi sevmez:) kendi kendine iyilessin zaten hava sıcak bide onu giydirip daha da sıkamam yarasına zararı yok tek sorun yakalığı istemiyor malesef