Cinsi Ne

Merhaba kedi buldum cinsi ne olabilir

18 CEVAP

Seliniz

İrana benziyo bende oğlumu sokaktan bulun alın onu eve çok zorlanıyo cins kediler sokakta

iidyl

ilan açın sahiplendirin beyefendi o zaman cinsini sorup öğrenip hayvanı sokakta bırakıp eve mi gittiniz şaka gibi

ZehraBulutt

Kırma değil bence direkt iran ya da kısa tüylüyse exotic shorthair de olabilir. Sokağa atmışlar ya da evden kaçmış herhalde.

iidyl

cinsi boş verelim bence de

atan arkadaş sahiplenirse veya sahiplendirirse içim rahatlayacak gözlerinin lekesine bak yavrucağızın içim eridi resmen

ayrıca aç değilim ama sarmaya hayır demem kız sar da yiyelim :D

ZehraBulutt

Ayıp ettin on numara sarma sararım. Adres ver göndereyim :)

Seliniz

İran-sarman kırması bu bence

iidyl

ben de iran sarma kırmasına benzettim sahiplenebiliyorsanız siz sahiplenin yoksa da ilan açın sokakta uysal bi kedi bulunduğunuzda ilk yapacağınız ilan açmak olsun cinsini sormadan önce

iidyl

sarma kırması ne ya çakficqölfpcöwgmld

sarman*

iidyl

zehra tüy yapısı ve yüzü tam iran gibi değil hafif bi tekirlik var yusyuvarlak oluyor iranların yüzü normalde

ZehraBulutt

Ya kırmalarda biraz sokak kedisine benzerlik de oluyor, bunda göremedim de ondan öyle dedim. Neyse önemi yok zaten.

Senin karnın acıkmış herhalde idil :)

Kedimiriltisi

Sahiplendiniz mi?

Evimde 5 tane yavru kedi ve annesi var nasıl sahipleneyim evim 1+1 hangi odaya koyayım anlayışınız ve düşünceniz için tşk

Ozge00

Ilan acin hemen biri cikar zaten. Sokakta kalmasindan iyidir.cins kediler sokakta yasamaya alisik degildir. Evde dogurtulup buyutuldugu icin birkac gune acliktan olur Veya kedi kopekler tarafindan saldiriya ugrar

Linsenpai

Kesinlikle sokak kedisi değil bu. İlan açın kayıpsa bulsunlar değilse sahiplensinler. Cins kedi çünkü çabuk kapılır..

Aysenmstura

İran ve egzotic kırması sanırım fotoğrafta tam net belli değil. o hayvanı sokakta bırakmayın ilan açın sahibi kaybettiyse çıkar yoksa hemen sahiplenmek isteyen çıkar.