Dişi Kedim Kısırlaşma Sonrası Nefes Alırken Ses Çıkartıyor

Emre_35

Kısırlaştırma operasyonu olanı 5 gün oldu yeme ve içme sorunu yok tuvallet konusunda sıkıntı yok fakat dün gece nefes alırken zorlanma gibi sesler cıkartıyo ameliyat kısmına yakın yere kalp atışı gibi kasılıyo neyden kaynaklana bilir başına gelen var mı

4 CEVAP

Ozge00

Veterinere danisin. Sivi birikmis olabilir. Oyle bir durumda vet hemen getirin demisti

Emre_35

Veterinere bugün götürdüm kan tahlili yaptı her hangi bir sorun çıkmadı dedi acıdığı için böyle tepki verebileceğini söyledi

Ozge00

Bize bu donemde agri kesici verildi. O kadar aci cekmemsi lazim 5 gun sonra. Vet daha iyi bilir tabi ama ben normal oldugunu dusunmuyorum cunku bize oyle soylenmisti. Bilmiyorum iciniz rahat etmeyeckse baska bir veterinere daha sorabilirsiniz. Umarim sorum yoktur.

Ozge00

Zorlanma olur illa tabi ama kalkmaya falan calisirken daha cok hissedersiniz. normal dururken de yapiyor mu?