Sizin Kedilerinizde Az Su İçmeye Başladı Mı ¿

Seliniz

Kedimin suyunu hava sıcak diye soğuk koyuyorum ona rağmen son bikaç gündür baya az su içmeye başladı sizdede yaşanıyo mu bu sıcaktan diye su depoluyor ihtiyaç duymuyo olabilir mi ¿

12 CEVAP

sforselin

Daha az mama yedikleri için daha az su içiyor olabilirler. Ama tabii su içmeye teşvik etmek lazım yine de.

ZehraBulutt

sforselin çok mantıklı bence de sebebi budur.

ZehraBulutt

Kedilerin vücudunda su depolama mekanizması yok bildiğim kadarıyla. Benimkiler aynı içiyor, sıcak havada daha çok içmeleri lazım değil mi aslında?

sforselin

Benim oburun yemesinde bi azalma olmadığı için aynı içiyor suyu.

Gelyahron

Evet sıcaktan. İçmek yerine seyretmeyi seviyorlar

iidyl

evet :(

benim kızım da içine renkli plastik buzlardan atmama rağmen asla içmiyor ben de tam başlık açacaktım çok iyi yapmışsınız sıcaktan sanırım

Ozge00

Benimki de kisin daha cok iciyordu. Evin her yerine su koyduk artik

Selinbuyukcam

Kesinlikle cok alakasız bir durum gibi duruyor bir tek benim başımda bu sorun sanıyordum evet çok az içiyor 3-4 tane su kabı koyuyorum artık her yere yok

Seliniz

Sebebini bilmiyorum sforselin haklı olabilir aslında sadece normal bir durum olup olmadığını öğrenmek istemiştim çok tşk ederim hepinizee mamasını da az yiyo bu arada o yüzden bencede

ZehraBulutt

Aynı şekilde benimkilerin de yemesi aynı su içmeleri de aynı, sizin teorinizi doğruluyor.

QueenMete

Büyük olasılıkla sıcaktan canı istemiyordur. Benim kedimin yemesi içmesi aynı fakat çok suçla bir ilde yaşamıyoruz evimizde yüksek kat serin. Yeme ve su içme farklılığı il sıcaklığı ve evin sıcaklılığına göre farklılık gösterecektir. Endişelenmeyin.

Kedimiriltisi

Çeşmeyi açıyorum çeşmeden içiyor, kabından pek içmiyor bu aralar