Vitamin

MiaaPatiii

Kedinize ne tür şeyler kullanıyorsunuz? Vitamin kullanıyor musunuz youtubede gördüm bazıları balık yağı bile kullanıyor tüyleri pasparlak siz ne kullanıyorsunuz vitamin ekstra birşey?

7 CEVAP

Gelyahron

S***ar balık yağı (trigliserid form), silycumin tablet

zeynepbengusu

Vitaminli ve tüy sindirmesi için malt macunu kullanıyorum. Burada da satılıyor gayet güzel

sforselin

Geldiğinden beri kullandığımız için ekstra etkili midir bilemiyorum. Tüyleri baya güzelleşti ama besleme şeklimizden de olabilir. Gimcat Kitten Paste kullanıyoruz. Ödül maması gibi gözünü kulağını temizledikten sonra veriyorum. Severek yiyor.

MiaaPatiii

Teşekkür ederim:)

QueenMete

Merhaba, ben kedime gimcat kitten paste ve gimcat multivitamin kullanıyorum, henüz 3.5 aylık. 4 aylık olduktan sonra aminosol, B12 ve balık yağı vereceğim. Bu arada ben bunları dönüşümlü olarak veriyorum. Diğerlerini de aynı şekilde vereceğim.

MiaaPatiii

Çok teşekkürler: )

Ebraerdem

Ben kedime gimcatin peynirli vitamini ve tavuklu tüy attırıcısını kullanıyorum