Vetexpert Kalmvet İlacını Daha Önce Kullanan Var Mı?

Tugce61

Arkadaşlar 3 yaşında tekir erkek kedim var. Bi süredir kaygı ve stres durumunda artış ve aşırı korku oluştu. Dönem dönem ataklar şeklinde sırt ve kuyruk bölümünde seyirmeler oluyor. Öyle ki kendine zarar vermeye tırnaklarlarını koparmaya başladı. Bir veteriner vetexpert kalmvet isimli bi ilaç verdi. Daha önce kullanan var mı? Olumsuz bi etkisi olur mu iyi gelir mi acaba ?

5 CEVAP

Bcanaydn

Ben kullandım 35 gün boyunca
Tüylerini çok fazla yalayıp koparıyor ve kabız oluyordu.
Hiç sakinleştirmedi kullanmadan önce nasıl hırçınsa hala öyle

Gelyahron

@Bcanaydn kot bayoun denediniz mi? Bu da etkili bitkisel bir ilaç.

Tugce61

Henüz farklı bi ilaç denemedim. 15 günde cevap alamazsak farklı bi ilaca geçiş yapacakmışız. Konu hakkında bilgisi olanların paylaşımlarını bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden

Bcanaydn

Bizim durum çok farklıydı tüyleri traş olmak durumunda kaldı çok ilaç kullandı kabızlığı kronikleşti şimdi

@Tugce61 Cocugunuzda FHS sendromu var. Benim de çocuğum aynı durumda..