Kedilerim Artık Kavga Ediyor

Seyma1441

2 kedim var birisi dişi birisi erkek ve bunlar kardeş. Yaklaşık 8 aydır benimle birlikteler ve dişi kedim erkek olandan hamile kaldı ve bebekler doğdu. O günden beri iki kedim birbirine düşman oldu. Bende bebekler büyüyene kadar ikisini farklı odalara aldım ama ev çok küçük ve sürekli tedirgin oluyorum. Ne yapıcam nasıl tekrar birbirlerine alışmalarını sağlıcam bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin

9 CEVAP

ZehraBulutt

Aman Allahım naptınız siz, hatalar silsilesi resmen. Bebekler sağlıklı mı bari? İlk iş erkeği kısırlaştırın. Yavrular sütten kesilince de dişiyi hemen kısırlaştırın tekrar kızışmadan. Ondan sonra düzelir araları.

ZehraBulutt

Keşke vaktinde kısırlaştırma yapsaydınız şimdi hiç böyle dertleriniz olmayacaktı.

Ozge00

Kisilastirin. Dogurduktan sonra tekrar ciftlesip hamile kalabilir.

ZehraBulutt

Şu an anne yavruları koruma içgüdüsüyle erkeği yaklaştırmaz bu normal bir şey.

Anonymus552223

Anne kediler korumaci olur ama zamaninda kisirlastirmayarak cok buyuk yanlis yapmissiniz, umarim yavrulara duzgun yuva bulduktan sonra annneyi de kisirlastirirsiniz. Erkek olani simdi kisirlastirin

QueenMete

Merhaba, kediler aile bağlarını zamanla unutuyorlar ve ensest ilişki onlar için normal. Çiftleştikten sonra erkek kediler tekrar tekrar kızgınlığa girerler. Dişi kediler ise sütten kesildikten sonra. Büyük olasılıkla kavga nedenleri erkek kedinin çiftleşmek istemesi ve dişinin istememesi. Ya erkek kediyi kısırlaştıracaksınız ya da dişi kedi çiftleşecek duruma gelene kadar ayrı odalarda tutacaksınız.

QueenMete

Merhaba, kediler aile bağlarını zamanla unutuyorlar ve ensest ilişki onlar için normal. Çiftleştikten sonra erkek kediler tekrar tekrar kızgınlığa girerler. Dişi kediler ise sütten kesildikten sonra. Büyük olasılıkla kavga nedenleri erkek kedinin çiftleşmek istemesi ve dişinin istememesi. Ya erkek kediyi kısırlaştıracaksınız ya da dişi kedi çiftleşecek duruma gelene kadar ayrı odalarda tutacaksınız.

Seyma1441

Kedilerimiz kızgınlığa girdiğinde ben şehir dışındaydım. Ablam öğretmen ve haftanın 6 günü çalışıyor oda kısırlaştırsalım bir an önce derken bizim kız çoktan hamile kalmış bile ilk işimiz erkeği kısırlaştırmak olacak tabii ki bebekler sütten kesilince de anneyi kısırlaştıracağız. Evet bebekler gayet normal şu an yaklaşık 10 günlük oldular sütten kesilince onları da iyi bir şekilde ilgilenecek kişilere sahiplendireceğim.

Seyma1441

Baba kedimiz bebeklere de anneye de saldırmıyor. Aynı şekilde anne kedimiz de gayet uysal. Hatta bebekler mızmızlanınca annede önce baba gidip kontrol ediyor yalıyor temizliyor. Yardım eden herkese teşekkür ederim ????