Kedim Kuru Mama Yemiyor

crenxx

Yavru kedim kuru mama yemiyor. Mama kabına gidiyor kokluyor geri gidiyor. Sabah kendi yaptığım yaş mamadan vermiştim. Acaba ondan mı istiyor ki

6 CEVAP

Gelyahron

Yaptiginiz yaş mamadan kuru mamaya ilave edin biraz. Bu şekilde alışır

Deryasatir

yaş mama ile kuru mamayı karışıp verebilirsiniz ben brit care ve chefs choice mamaları şuan kullandıklarım

crenxx

@Gelyahron, Kuru mamaya zaten alışık ama bugün çok az yedi. Normalde sabah mama kabına koyduğum mamayı yemiş olup benim de yeni eklemem gerekirdi. Fakat çok az yedi. Ama yinede sizin dediğinizi yapayım. Aç kalmasından iyidir.

Gelyahron

Yaptığınız yaş mama hoşuna gitmiş. Aslında en iyisini yapıyorsunuz kendiniz hazırlayarak.

crenxx

@Gelyahron, evet bence de en güzeli evde hazırlamak.

Ceydayyavuzz

Yas mamayi cok sık veriyorsaniz eger kuru mamadan uzaklasmasi normal. Dengeyi saglamaya calisin lutfen ve sicak havalarda istahsizlik olabiliyor. Buda etken olabilir