Kedim Neden Oyuncaklarını Mama Ve Su Kabının İçine Sokuyor?

kko

Kendi kedisi de yapan var mı? Peluş oyuncaklarını hep su kabından mama kabından çıkarmaktan bıktım. Ne amaçla yapıyor anlamıyorum, kızsam da 1 gün ara veriyor sonra devam ediyor.

6 CEVAP

BETS

kediler mamalarını gömer normalde içgüdüsel olarak üzerini kapatırlar diğer kediler yemesin diye bu davranışları o yüzden var :) kendince saklıyo mamasını suyunu.. benimki eskiden yapıyodu uzun zamandır yapmıyo artık dünya umrunda değil:)

kko

suyunun içine kendi tüyü düşse bile içmeyen prenses gidip içine tüylü oyuncağı atıyo :) geldiği yeri çok çabuk unuttu haspam. neyse teşekkürler arkadaşlar...

schindler123

Benim kedim de inatlayapiyor:)Sahiplenme duygusuyla ilgili olduğunu düşünüyorum.mama ve su kabı kendine ait olduğu için en güvendiği yerler bu nedenle oyuncaklarını orada sakliyorlar:)

JedaiRekt

Benim kedim oyuncaklarını mamasını yediriyor tualete götürüyor onu arkadaşı olarak görüyor bu yüzden ona mamasını yedirtiyor olabilir :D

minnisim

Çok değişik bence her kedi yapmaz karakteriyle alakalı :)

chanell

Çok değişik bence her kedi yapmaz karakteriyle alakalı