Dikkatli Olun!

Melis77

Karşı komşumun kedisi yaklaşık 3 aylık balkonun demirliklerinde geziyor. Tabii ben bunu görünce can havliyle bağırdım, bana dediği şey, kedimi alıştırdım 1 aydır oralarda geziyor. Dedim ki abla alıştırmak değil mesela bir şey görür atlar yapma dedim yine dinletemedim. Kendi kedimi kendi himayemde bile asla balkona çıkartmam. Lütfen ne kadar alışkın olursa olsun, canını tehlikeye atmayın. Sonra vicdan azabından yaşayamazsınız, göz göre göre yapıyorlar bide deli oluyorum.

10 CEVAP

Linsenpai

Manyak bunların hepsi ya. Ordan düşünce bile akıllanmıyolar "bi kere düştü gördü ne olacağını bi daha düşmez" diyolar. Şaka gibi

Firfir1

Benim kedide aynıydı fırsatını bulsun balkona fırlıyodu ev sahibimyok sineklik istemem yok pimapeni delmeyin diyince tak çıkar tel yaptım puntalı tel 4 çitayla hallettim valla şimdi herkes rahat çıkamıyo balkona aklımızda onda kalmıyo

bbeyzvv

kedilerinizi balkona çıkartın lütfen file takım bırakın gezsin uygun ve monte etmesi kolay hauvancağızlar zaten ömürleri boyunca 4 duvar arasında hapis

senaamavis

teşekkürler

altanburak

tşkl sağoln

kayadilara

File yaptırın lütfen

dilaraxx

Sinirden gülüyorum şuan ya şaka gibi ya. Daha da sinir bozucu olan düştü ne olacağını öğrendi bir daha yapmaz demeleri.

Ayselgns

Delirmemek ne mümkün!

bbeyzvv

ama işte file olsa istediği zaman çıkar gezer lazımbana sitesinde file (toyzzmar mı neydi satıcı) uygun ve sağlam ben ordan aldım montaj ekipmanları dahil geliyor takması kolay

Melis77

Elimden geldiğince çimlere çıkartıyorum sahile bende çok istiyorum file yaptırmayı bakalım artık