Kedime N&D Yaş Mama Aldım Kursağından Dogru Dürüst Bir Yiyecek Geçsin Diye Ama Yemiyor Ne Yapçam?

zin

Whiskas verdim bir kaç kez nefes bile almadan bayıla bayıla bitirdi

1 CEVAP

sforselin

Bayıla bayıla yiyor olması bir kıstas değil asla. İçeriğine güvendiğiniz mamaları vermeniz daha doğru. Deneyerek ikinizin de sevdiği bir mama bulacaksınızdır elbet. Fiyatı da uygun olsun derseniz, evde hazırlayabilirsiniz. Koruyucusuz, ellerinizle yaptığınız, kedinizin sevdiği sebzelerden de az az attığınız bebek gibi bir mama jbjmjbm Ciğer iyi bir başlangıç olabilir. Genelde seviyorlar. Tavuk yemeyen kedime içine ciğer atarak alıştırdım mesela. Bayılıyor şimdi. Ciğeri fazla kaçırmamaya özen gösterin. Fazlası zararlı, üstelik bağımlılık yaparmış çok tüketilirse.