Köpeğimi Tuvalet Konusunda Eğitemiyorum

Köpeğimi eğitemiyorum cinsi fransız buldoğu Ve çok inatçı bir köpek ne dersem tersini yapıyor tuvaletini nereye yapması gerektiğini anlamıyor ve pedinin üstüne yapmaktansa pede yatıyor bununla bir alakası olabilir mi ? Ne yapmam gerekiyor? Ayrıca hayırdan da anlamıyor lütfen yardım

1 CEVAP

misha231

köpegini izlemen lazim baktin tuvaletini yapicak hemen yapmasi gereken yere götür gelmezse mama göster,ögrenmesi zaman alir