Kedim Ağda Makinesine Girdi

Nuronroe

Kedim ağda makinesine patilerini falan sokmuş napabiliriz

15 CEVAP

ZehraBulutt

Hey allahım hayvanın haline bak. Bir zahmet ağda yaparken, saçınızı boyarken vs. kapınızı kapatın haşat oluyor hayvanlar.

Melis77

İlk olarak burda tepki gösteren arkadaşlara seslenmek istiyorum. Çocuklarımız bizimle birlikte yaşadığı için siz ne kadar kapıyı kapatsanız da açtığınız an meraktan her yere dalıyor. Koskocaman evlerde yaşamıyoruz sonuç olarak. Gözümüzden bazı şeyler kaçabilir hem biz insanız hem onlar canavar oldukları için ;) size geçmiş olsun bu arada

Nuronroe

teşekkürler arkadaşlar tepki gösteren arkadaşa söylüyorum zaten sıcak degildi kaldırdık dolaptan kablosunu çekip düsürmüs veterinerimize gittik ve gerekli şeyler yapıldı yardımcı olan arkadaşlarara teşekkürler

Nuronroe

ayrıca kedimi komsuma emanet ettim olay ben yokken yaşanmış lütfen önyargısız yorum yapın teşekkürler

bbeyzvv

ağda için özel yağlar var ağda sonrası suya temas iyi olmadığından onlarla temizlenir kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz onunla ağdayı çözün sonra hemen bol ılık suyla yıkayın orayı

bbeyzvv

valla ya ağda da sıcak bir şey baya ya bi yeri yansaydı daha kötü olurdu ucuz atlatmış kedi

bbeyzvv

umarım bi daha o komşuya emanet etmezsiniz belli ki dikkatsiz biri

Anonymus552223

Veteriner nasil cikartti? Normal yemek yagiyla bile çikardi goturmeseydiniz keske

Ozge00

Kesmedikce gitmez o.

Ozge00

Tuyleri ustten makasla kesin derim.

Nurls

Ilık suya pamuk batırıp temizlemeye çalışın olmazsa kesin

Sk03

Papatya suyu ve ağda yağları cıkarabilir

Selinbuyukcam

ağda çıkırıcı yağlar var kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz bir çözüm olarak eğer çıkmazsa ağda olan kısımlarının kesilmesi gerekir

firuze199

Yağlar dışında bir de ağda temizleme bezleri var onlarla silin üzerinden de bol suyla yıkayın

Nuronroe

Yapısık tüylerini kesti ve sprey verdi suan durumu cok iyi sordugunuz icin tesekkurler umarim sizinde basiniza böyle bir durum gelmez emanet edilen kişiye dikkat etmek gerek