Kedimin Ayağımda Yara Benzeri Birşey Var

Ozdenoyuk

Kedimin tırnakları uzamış mı diye kontrol ederken kuru yeşil bir şeye rastladım veterinere yarından önce götürme şansım yok daha önce böyle birşeyle karşılaşan olduysa bilgilendirebilir mi?

1 CEVAP

melonime

mantar olabilir.benm kedim ağır bir mantar geçirdi tüm vucudunda vardı.patileri de benzer durumdayd. istersenz baticon veya sirke tedavisi uygulayn.geçmezse veterinere götürmenizde fayda var.çünk maalesef mantar oldukça bulaşıcı.