Kızımın Sağ Gözü Kan Toplamış, Kızarmış Gibi

sartejarto

Öncelikle sokak kedisi, her akşam yemek yiyeceği saati bilir ve gelirdi, fakat bir akşam gelmedi ertesi akşam geldi, sağ gözü kan toplamış, kızarmış gibiydi, fakat gözü açıktı ama su toplamış gibiydi, gözünü kırparken falan zorlanıyordu. Ne yapmalıyım? Umarım bu akşam gelir ve geçmiş olur...

6 CEVAP

Gelyahron

Veterinere götürme şansınız var mı?

sartejarto

@Gelyahron Yok maalesef akşam görüyorum o da yarım saat durup gidiyor yani bir kaç kez başını sevdim ama diğer kedilerim gibi tam uysal değil, kucağa vs. alsam olumsuz tepki verir.

noscrubs

Cevabı bilmiyorum ama soru üste çıksın diye yazıyorum, veterinere fotoğraf atsanız geldiğinde? :(

Gelyahron

Yani şimdi görmeden de ilaç önermek yanlış, kendi kendine düzelecek bir durum da değil. Bir şekilde veterinere ulaştırmak gerekiyor. Anlattığınıza göre de mümkün gözükmüyor. Belediyeyi arasanız zaten gelmez. Keske fotoğraf çekip buraya atabilseniz

Burcu28

Bence kedi kafesin icine mama koyun ve icine girmesini saglayin öylece hemen veterinere götürün cok beklerse körlüğe gider dahada büyümesin enfeksiyon fln..!!

Nurls

Fotoğraf çekip bir veterinere gösterseniz ilaç önerebilir. Ne yazıkki görmeden bir şey söylenemiyor.