Bir Sürü Yavru Kedi Var, Ne Yapacağım?

sartejarto

Arkadaşlar 3 tane kızım var, sokak kedisi. Her akşam yemek veririm ve yemek saatini bilir gelirler, 3 kızım da yemek yedikten sonra bazı et parçalarını ağzıyla alıp gidiyorlar. 2 kızım yakın çevrede doğum yapmış, yavruları gördüm ama tabi benden kaçıyorlar ve yakalamak için uğraşmıyorum. 2 kızım, 4 yavru + 3 yavru toplam 7 yavru var. 3. kızım buralarda değil, yemeğe geliyor sadece ve o da yemek yedikten sonra bazı et parçalarını ağzıyla alıp gidiyor, galiba değil kesin onunda yavruları var. 2 tane daha sokak dişi kedisi var fakat o 2 kedi çok sık gelmiyor ve diğer 3 kızım senelerdir burada olduğu için o diğer 2 kediyi pek sevmiyorlar, ama onlar geldikçe onlara da yemek veriyorum tabi. O 2 dişi kedi de anne olsa, toplam 20+ yavru eder, ben bu kadarı ile başa çıkamam hepsini sahiplendirsem nasıl olur? Tanıdık da yok işte... Ne yapacağım bilmiyorum...

1 CEVAP

yusufsaygin2

Resmini çekebildiklerinizin resmini çekin ve çeşitli platformlara ilan açın. Instagram, Twitter, YouTube başta olmak üzere çeşitli sosyal medya sayfalarında paylaşın. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama bir süre sonra 20-30 tane kediye her gün et, tavuk vermek baya baya zor gelebilir. Mamaya dönüş yapabilirsiniz..