Pro Choice Mama Kullanan Var Mı ?

Selinbuyukcam

merhaba kedim 9 aylık ve kısır dişi kedi 1 yaşını doldurana kadar veterinerim yavru maması kullanmamı 1 yaşından sonra kısırlaştırılmış kedi maması kullanmamı önerdi hiç değiştirmeden Pro Plan Kitten Tavuklu ve Pirinçli mamadan kullandım fakat bu marka ilgimi çekti kullanan var mı acaba ?

7 CEVAP

yusufsaygin2

Pro Choice, kuzulu ve pirinçli düşük tahıllı yavru kedi maması;
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%30)
Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%18)
Baldo Pirinç (14%)
Mısır
Rafine Tavuk Yağı
Bezelye (%6)
Hamsi Unu
Krill Unu
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Hamsi Yağı
Nükleotid Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Yukka Ekstratı
Kızılcık Tozu (%0,04)

İçinde taze et yok. Şahsen kullanmazdım. Bu fiyata Mystic bakabilirsiniz..

yusufsaygin2

N&D

Kerevit

Bu mamayı veterinerim tavsiye etmişti. Kullanıcıları araştırdım kanlı ishal sorunu var çoğunda filtreleyip siz de okuyun lütfen

İlk aldığım mamaydı yavruma, yoğun ağız ve kaka kokusu haricinde bi terslik farketmedim. Kakası falan normaldi. Halâ bitmedi, içeriği yeterli değil diye Nd ile karıştırıp veriyorum. Sonra tamamen Nd.

Ben bütçem elverdiği sürece Nd alacağım yavruma. İmkânınız varsa Nd'nin kısır mamalarına bakın derim.

Selinbuyukcam

teşekkür ederim peki kısırlatırılmış kedi maması için önerebileceğiniz mama nedir ?

NidaE

Iceriginde et yok ama etsiz mamalar arasinda bence cok cok iyi tuyler için mükemmeldi biz 4 aya yakın kullandık bebekliğinde hiç sorun yaşamadık ve cok severek tüketti bir ara piyasada olmadığı için değişmek zorunda kaldık ama butceniz elveriyorsa içeriğinde et olan mamaları tercih edebilirsiniz biz su an brit care kullanıyoruz cok da memnunuz ek vitamin besin ihtiyacimiz kalmadı
unutulmaması gereken her kedinin bünyesinin kendine özel olduğu